Haunted Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Haunted Academy

Povestea unei academii bantuite este veche... Dar totul este adevarat. Vampirii de pe balcon, Bloody Mary te pandeste din oglinzi, iar demonii sunt pe cale sa te prinda. Fantomele sunt pregatite, tu?!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Oare mai sunt viu ?

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 11:44 am

-Cu tine,in special?
Baga IPod-ul la loc in buzunarul de la blugi,trecandusi mana prin par dandusi la o parte cateva suvite care i se imprimasera pe obrazul stang.
Sus In jos
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:24 pm

-Huh` moarta aia are ceva cu cine nu o suporta , daca te-ai comporta mai dragut cu ea fi sigura ca nu te-ar mai ura .spun eu ridicandu-ma.
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:27 pm

-Mda..as fi si eu deacord cu el,dar..Un sfat: Fa ce vrei si cum doresti.
Zambi,privindul la urma pe tanar,dandusi seama ca defapt nu facuse cunostinta cu cei 2,apoi zambetul disparu rapid,pierzanduse in neant.
-Hmm..ca veni vorba...Sarah,sau D.J,incantata sa va cunosc pe amandoi!
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 81
Data de înscriere : 11/12/2009

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:29 pm

-De-asemenea, eu sunt Caroline! A.k.a Ciudata! replica bruneta, ducandu-si mana in dreptul piercingurilor
Sus In jos
https://h-academy.forumgratuit.ro
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:32 pm

-Chris ! spun ridicand o mana in semn de salut
-Incantat sa te cunoasc scumpo !
-Si spunemi ca tu nu esti genul de fata care uraste fumul de tigare .
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 81
Data de înscriere : 11/12/2009

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:34 pm

-Mai gaseste si tu alte replici, vampiro-smecherule! replic eu, strambandu-ma in spatele lui
Sus In jos
https://h-academy.forumgratuit.ro
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:34 pm

-Neahh..nici decum.
Isi duse mana la barbie,privindul o clipa pe tanar,apropriinduse apoi de cei 2.
-Tutunul si cu alcoolul se inteleg destul de bine..De ce as avea o problema?
Ridica o spranceana privind mai bine in prejurul sau.
Sus In jos
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:36 pm

-Huh` carei faza domnisoara ? spun eu aprinzandu-mi o tigare sulfland fumul catre Caroline chicotind putin .
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 81
Data de înscriere : 11/12/2009

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:38 pm

-Acum faci si pe machoul, ha? rad eu, dand din maini ca disperata, incercand sa alung fumul
Sus In jos
https://h-academy.forumgratuit.ro
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:39 pm

- Ce rasfat ...murmur indreptandu-ma usor spre iesire .
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:42 pm

"Copii.."
Spuse in gandul sau,chiar daca parea ca este de'o varsta cu ei.I'o lua tanarului inainte,si iesi afara scotand de la spate o mica sticluta cu alcool,luand o gura mare,apoi o baga la loc.Isi puse apoi mana pe frunte.De mult nu mai gustase putin alcool.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 81
Data de înscriere : 11/12/2009

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:44 pm

M-am ridicat, si am iesit inaintea lui. Am mers spre padure... deja se intunecase. Si era si luna plina
Sus In jos
https://h-academy.forumgratuit.ro
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:45 pm

Am privito .
-Sti ca vreau si eu . murmur zamind in coltul guri.
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:51 pm

-Ha?
Privi putin in urma sa,afisand un zambet destul de nevinovat,ascunzand sticluta intr-un buzunar de la spatele blugilor,intorcanduse apoi cu fata la tanar.
-De inteles..am inteles ca vrei..Dar ce vrei..asta nu stiu.
Sus In jos
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:53 pm

Am ridicat o spranceana , facandu`i jocul fetei.
-Lichid din acela . Doar sa imi spui ce este ?
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:02 pm

-Alcool,zici..?
Zambi putin neastamarata in coltul gurii in timp ce se dadu 2 pasi in spate,fara sa'l scape din priviri pe tanar.
-Ahhh..scuze.Numai am..In fond,nu pot da alcool la..minori.
Accentua ultimul cuvant, glumeata.
Sus In jos
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:04 pm

-Frate ma poti slabi cu minori .Pana la urma tu cati ani ai ?
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:06 pm

-Dar ce repede te aprinzi..Sa sti ca-mi poti da idei cum pot sa pun "alcool" peste "foc".
Se opri,punandusi apoi mainile'n san in timp ce'i arunca sticluta in maini,zambind.
-19..Cel putin,ultima data asa aveam..
Sus In jos
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:11 pm

-Hm...pot sa spun ca sunt mandru de varsta mea , eu am 20 .
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:12 pm

-20..zici?
Ridica o spranceana apoi privi o data sticla pe care i'o daduse.
-Ai grija sa nu o termini pe toata..Este printre ultimele rezerve ale mele..
Sus In jos
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:41 pm

-Eh` atunci lasa , ma abtin de data asta . Vrei o tigare ? intreb intinzand pachetul cu o tigare scoasa .
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:51 pm

-Desigur.
Lua rapid una,asezand'o apoi intre buzele sale,scotand o tigara.O aprinse,inspirand apoi adanc,privindul pe sub sprancene.
-Neahh...Daca ma gandesc mai bine,nu'i asa o pierdere..Poti sa o termini.
Sus In jos
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:55 pm

-Nu ...nu e nevoie .spun eu asezandu-ma jos pe iarba , inchizand pacheul de tigari .
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 87
Data de înscriere : 12/12/2009
Varsta : 27

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 9:09 pm

0Ehh..cum vrei..N-am chef sa ma rog prea mult de tine.
Isi acoperi obrazul si ochiul drept cu o mana in timp ce lua tigara cu cealalta mana,privind apoi fumul tigarii,asezanduse langa tanar.Privi cerul,apoi isi lasa privirea'n pamant,putin cam abatuta.
Sus In jos
Christian

Christian


Mesaje : 132
Data de înscriere : 11/12/2009
Varsta : 29

Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 12:40 am

-Ce ai ? o intreb ducandu-mi apoi tigarea la gura ,tragand fum , apoi expirandul in partea opusa fetei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare mai sunt viu ?   Oare mai sunt viu ? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Oare mai sunt viu ?
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Haunted Academy  :: Casa :: Scarile-
Mergi direct la: